Offroad Koszulki / spodnie

FOX 180

Seria 180, to podstawowa linia odzieży Off-Roadowej FOXa. W spodniach wykorzystano konstrukcję Rider Attack Position™ (RAP), która w połączeniu z panelami TruMotion® stretch zapewnia elastyczność i większy komfort podczas jazdy. Wykonane są z poliestru 600D, a na kolanach zastosowano odporne na ciepło i ścieranie skórzane panele. Koszulka z tkaniny odprowadzającej wilgoć zapewnia miękkość i lekkość, wentylowane panele z siatki zwiększają przewiewność.

Cena:  koszulka – 219 zł  ;  spodnie  – 649 zł

FOX 360

Seria 360 – spodnie wykonane z  wytrzymałego materiału Cordura® Ripstop oraz poliestru 600D, zastosowano wzmocnione szwy o zwiększonej odporności na rozdarcia oraz odporne na ciepło i ścieranie skórzane panele na kolanach, wykorzystano konstrukcję Rider Attack Position™ (RAP), która w połączeniu z panelami TruMotion® stretch zapewnia elastyczność i większy komfort podczas jazdy. Koszulka z tkaniny TruDri® odprowadzającej wilgoć zapewnia miękkość i lekkość, wentylowane panele z siatki zwiększają przewiewność, konstrukcja Rider Attack Position™ z zakrzywionymi rękawami poprawia komfort.

Cena:  koszulka – 249 zł  ;  spodnie  – 799 zł

FOX LEGION LT

Seria LEGION LT – spodnie wykonane z  wytrzymałego poliestru 850D, na kolanach zastosowano odporne na ciepło i ścieranie skórzane panele, wykorzystano konstrukcję Rider Attack Position™ (RAP), która w połączeniu z panelami TruMotion® stretch zapewnia elastyczność i zwiększa komfort podczas jazdy. Spodnie wyposażono w kieszenie cargo oraz duże zamki otwierające panele wentylacyjne. Wariant Legion LT EX posiada dłuższą i szerszą nogawkę nachodzącą na buty.

Koszulka z tkaniny TruDri® odprowadzającej wilgoć zapewnia miękkość i lekkość, wentylowane panele z siatki zwiększają przewiewność, konstrukcja Rider Attack Position™ z zakrzywionymi rękawami poprawia komfort.

Cena:  koszulka – 219 zł  ;  spodnie  – 699 zł